מאמר מערכת

ציוני דרך

מגזין Freedom. דצמבר 2017

להיסטוריה לוקח זמן לתעד את האירועים המשמעותיים שנפרשים לאורך ציר הזמן של הדורות. על-ידי תכנון והתרשמות, בתור ציוויליזציה, אנחנו מסמנים את אותם אירועים על לוח שנה שבעצמו מהווה השתקפות של המדע והטכנולוגיות שבמשך דורות עקבו אחר התקדמותו של המין האנושי ותיעדו אותה.

סיינטולוגים ברחבי העולם ציינו את שנת 2017 כאבן דרך בשליחויות השוטפות של הדת הצעירה כדי ליצור עולם טוב עבור האנושות ולטפח חיים שלווים ופרודוקטיביים בתוך התוהו ובוהו.

כפי שהדפים האלה מראים – וכפי שהסיפורים מאחוריהם מעידים – השנה צעדה לקול הלמות תופים של הישגים שממחישים מה ניתן להשיג על-ידי קבוצה מסורה ששאיפותיה משקפות מחויבות ממושכת לטכנולוגיה של מייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד.

פתיחות חגיגיות בערים חדשות ב-2017 ציינו לא רק את ההתרחבות הרוחנית של סיינטולוגיה, אלא את התוכניות שהן יסוד של הדת עצמה. כפי שניתן לראות, המשימה של הבטחת חופש דתי ואישי לכל הסיינטולוגים היתה הצלחה גדולה. בעוד שנותרו אתגרים, המסר של 2017 היה שהטכנולוגיה של סיינטולוגיה עובדת עבור כל המין האנושי.

העבודה המסורה של סיינטולוגים ברחבי העולם שינתה רעיונות וגישות לגבי זכויות האדם ואושר של האדם. הנושא המרכזי של השינוי הזה עזר בהדרגה להרחיק עולם מוטרד מחוסר סובלנות דתית ולקרב אותו לעבר חופש, הכללת כולם, שיתוף פעולה בין-דתי והתקנונים המוסריים של חיים של לקיחת אחריות, שציינו התקדמות לעבר ציוויליזציה טובה יותר.

לשנת 2017 יהיה מקום מיוחד בהיסטוריה של סיינטולוגיה בזכות העבודה של היועצים הרוחניים המתנדבים שמובילים את המהדורה המיוחדת הזאת בתגובתם המוערכת מאוד לסבל האנושי שנגרם על-ידי אסונות טבע.

אבני הדרך של 2017, בהנהגתו של מר דיוויד מיסקביג', יושב-ראש מועצת המנהלים של Religious Technology Center, כללו גם את ההכרה המלאה בסיינטולוגיה במקדוניה, בקולומביה ובמקסיקו, כשמנהיגי ממשלה אישרו רשמית את מה שתמיד היה נכון: שסיינטולוגיה משרתת גם את האדם וגם את נפש האדם, בגישה שמרוממת את שניהם.

– העורכים