סדרי הגודל

סדרי הגודל

ידיים רבות ושעות רבות הושקעו בערוץ של Scientology עד להשקתו

20 צוותי צילום ב-6 יבשות

20 צוותי צילום ב-6 יבשות

עם אולפני הפקות טלוויזיה מצוידים במלואם וצוותי כתבים בשש יבשות, Scientology Media Productions יכול לסקר את התרחבות הדת ואת היוזמות ההומניטריות שלה בכל רחבי העולם.

1,042,902 שעות

הנה מה שדרוש כדי להשיק ערוץ טלוויזיה

התשתית האור-קולית של SMP

219,000 שעות נדרשו כדי להתקין את התשתית האור-קולית

המערכות האור-קוליות של Scientology Media Production נבנו מן היסוד כדי ליצור מערכת משוכללת עם טכנולוגיית המדיה המתקדמת ביותר בעולם. במרכזה נמצא מאגר אחסון מידע מרכזי עם קיבולת של 3.2 מיליון גיגה-בייט. כל האולפן מרושת ומחובר במלואו, מה שמאפשר לכל מחלקה גישה מלאה למאגר באמצעות 43 קילומטרים של כבלי סיבים אופטיים.

חדר עריכה ב-SMP

18,250 שעות הוקדשו לייצור התוכן לשידור

באולפני Scientology Media Productions עובדים צוותי במאים, כותבים, עורכים, מוזיקאים ומומחי מיקסינג של אודיו ב-20 חדרי עריכה, 6 תאי הקלטה ו-7 חדרי מיקסינג ויוצרים תוכניות ופרקים חדשים על בסיס שבועי. עם צוותי כתבים בשש יבשות שמצלמים ושולחים מאות שעות של צילומים כל שבוע, לוח השידורים של הערוץ של Scientology ממשיך להתרחב.

1,500 דקות של תוכן מקורי

1,500 דקות של תוכן מקורי

לעתים קרובות משיקים ערוצי טלוויזיה חדשים עם 60 דקות או פחות מכך של תוכן מקורי, והם מסתמכים על תוכניות או סרטים חיצוניים כדי למלא את לוח השידורים שלהם. הערוץ של Scientology הושק עם שש סדרות מקוריות ויש לו עוד תוכניות שנמצאות בשלבי ייצור ופיתוח.

100% פסקול מקורי בכל התוכניות

100% פסקול מקורי בכל התוכניות

עם שלושה חדרי הקלטות וצוות של מוזיקאים ברמה עולמית, כל הפסקולים של התוכניות נכתבים, נערכים ומוקלטים במקום.

מעל 2,000 אפקטים חזותיים נוצרו עבור התוכן המקורי

אפקטים חזותיים נוצרו עבור התוכן המקורי

המומחים לאפקטים חזותיים (VFX) של Scientology Media Productions יצרו יותר תמונות ממוחשבות עבור תוכניות הטלוויזיה של הערוץ של Scientology מסרט הקולנוע העמוס ביותר באפקטים חזותיים.

16 שפות

16 שפות

תוכניות הטלוויזיה והסרטים בערוץ של Scientology מתורגמים ל-16 שפות על-ידי צוות של מתרגמים שעובדים במקום ומשתמשים בתוכנות התרגום המתוחכמות ביותר בעולם.

2.4 מיליון מילים מתורגמות

כדי להתכונן להשקת הערוץ, כל תוכנית טלוויזיה תורגמה בקפידה כדי שהמסרים האלה של תקווה יגיעו לאנשים רבים יותר ברחבי העולם.

המבנים של Scientology Media Productions

12,668 מטרים רבועים של מתקנים

Scientology Media Productions הוא מרכז המדיה העולמי של Scientology. המרכז, שנחנך במאי 2016, הוא מקום משכנו של הערוץ של Scientology, המוקד העולמי להעברת חדשות ומידע על Scientology, ומהווה משאב חשוב עבור המיזמים ההומניטריים של הדת, שמתרחבים ללא הפסק.

המרכז לקליטת מדיה של Scientology Media Productions

720 שעות של צילומים מדי יום

המרכז לקליטת מדיה מקבל קטעי וידיאו מצולמים מרשת צוותי הכתבים העולמית של Scientology Media Productions, אשר פרושים על פני שש יבשות, ומעשרות צלמי וידיאו אחרים.

20 תאי עריכה

חדרי העריכה של המרכז מאפשרים לצוותי קריאייטיב ליצור תוכניות וסרטים תיעודיים רבים, וכל חדר כולל את הציוד המשוכלל ביותר עבור אינטגרציה מושלמת של לוח השידורים.

6 חדרי הקלטות

החדרים המצוידים במלואם מספקים סאונד מושלם ומשמשים, בין השאר, להקלטות קריינות ב-16 שפות.

7 חדרי מיקסינג בסראונד

מרכז המדיה כולל 7 מתקנים שמצוידים במערכות אודיו מותאמות במיוחד כדי להבטיח את איכות הצליל הגבוהה ביותר עבור פסקולים של מוזיקה פוסט-פרודקשן של אודיו.

21 תחנות VFX (אפקטים חזותיים)

עם 150 טרה-בייטים של יכולת עיבוד ויותר מ-115 שרתים מתקדמים, צוות האפקטים החזותיים של Scientology Media Productions יוצר גרפיקה ממוחשבת עבור כל התוכניות.

המרכז לקליטת מדיה של Scientology Media Productions

3 במות סאונד מתקדמות

יותר מ-1,550 מטרים רבועים של במות סאונד להפקות וידיאו ושידורי חדשות נמצאים בשימוש בייצור לוח השידורים. הבמות האלה מכילות 720 אורות ב-"מערכת רחף" ממוכנת לגמרי.

חדר בקרת טלוויזיה של Scientology Media Productions

3 חדרי בקרת טלוויזיה

שלושה חדרי בקרה משמשים לתוכניות בשידור חי ולהפקת תוכניות מוקלטות בכל אחת מבמות האולפן.